Zpět do obchodu

Registrace

Arganový olej

Náš organický marocký arganový olej je speciální díky svému všestrannému využití. Žádný jiný kosmetický produkt, s tolika možnostmi použití, ještě nebyl vyroben. Vždy si dáváme záležet na tom, aby náš arganový olej pocházel z etických a udržitelných zdrojů. Chceme totiž, aby prostředí, ze kterého pochází, využívalo benefitů tohoto pozoruhodného lokálního zdroje.

Používáme pouze 100% eticky získaný marocký organický arganový olej, lisovaný zastudena z nepražených jader místními ženami. To znamená, že každou koupí našeho výrobku přímo přispíváte na ochranu berberských kmenů a arganových lesů.

Alassala marocké přírodní produkty pro krásu neobsahují žádné umělé přísady ani konzervanty. Většina kosmetických produktů na trhu na bázi arganového oleje obsahují mnoho umělých a chemických látek jako: Cyclopentasiloxan, Dimethicon, Cyclomethicon, Butylphenyl, MethylPropional, extrakt z lněného semínka, přidané parfémy, žluté barvivo, červené barvivo, kumarin, Benzyl Bonzoát, Alpha-Isomethyl.

Většina zmíněných přidaných látek je odvozená od silikonu, který sice může příznivě působit na některé typy pleti, ale na ostatní může mít škodlivé dopady. Jelikož naše produkty žádné z těchto látek neobsahují, jsou vhodné pro všechny typy pletí a vlasů.

Původně: 105 Kč  (–6 %)
99 Kč
Detail
Kód: 333
žíňka Kód: 159
šamp mýdlo Kód: 171
argan vlasy Kód: 174
krám ruce přírodní
 
320 Kč
Detail
Kód: 46
koupel
 
350 Kč
Detail
Kód: 195
Sprcháč Kód: 198
deodorant prirodni kamenec Kód: 267
černé mýdlo
 
390 Kč
Detail
Kód: 153
Jíl
 
390 Kč
Detail
Kód: 156
šampon Kód: 168
Nahoru
Další produkty
24 položek celkem